Hizmetlerimiz

Merkezi Yönetim

Birden fazla konum için kontrolü kolay hizmet! Çok kullanıcılı yönetim ve kontrol için merkezi hesap yönetimi sunarak hizmet sunumunu yerel, bölgesel, ulusal ve hatta uluslararası bazda kontrol etmenize olanak sağlıyoruz.

Merkezi Anons Yayını

Franchise zincirlerinin farklı noktalarına özel hazırlanmış anons ve kampanya yayını.Önceden tanımlanmış aralıklarla ticari müzik akışınıza özel reklamlar ekleyebilir, bunları tarih ve saate göre planlayabilir ve  harici reklamları dahil edebilirsiniz.

Lisanslama ve Danışmanlık

Tüm lokasyonlar uluslarası lisans belgeleri ile lisanslanır ve hukuki güvenceye alınır.Hukuk departmanı, teknik ekip ve müzik profesyonellerinden oluşan 7/24 destek.

Esnek Kurulum Seçenekleri

Windows, Mac, Linux, iOS (iPhone, iPad), Android, SmartTV’ler ve daha fazlası bulunur. Özel bir müzik çalara ihtiyacınız varsa, R-Box Pearl donanım müzik çalar cihazını sunuyoruz .

Çevrimdışı Çalma Özelliği

İnternet bağlantısı kesilse dahi müzik yayınları devam eder.7/24 Kesintisiz Müzik Yayını.

Sürekli Güncel Müzik

750.000‘den fazla çevrimiçi müzik…Günlük olarak güncellenen yeni nesil müzik servisi!

Müşterilerimizle Çalışmaktan Gurur Duyuyoruz!

Şu anda 18.000’den fazla yerde çalınan RadioSparx, gereksinimlerine uygun özel tasarlanmış müzik ve hizmetimiz için dünyanın en büyük markalarının çoğu tarafından güvenilmektedir. “Oynat”a tıklamak ve yaptığımız müziğin keyfini çıkarmak veya gün boyunca favori kanallarınızı önceden programlamak çok kolay. Aşağıda her gün RadioSparx müziği çalan birkaç marka bulunmaktadır.

Müşterilerimizin RadioSparx ile Müşteri Bağlılığını Nasıl Artırdığına Dair “Başarı Hikayeleri” için tıklayınız…

İhtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin.
+90 534 865 32 03
info@radiosparxturkey.com

Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

R-Box Pearl

Müziğimiz PC’lerde, tabletlerde ve telefonlarda çalarken, İnternet’e bağlı harika R-Box Pearl müzik çalarımızı kullanarak RadioSparx’tan aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ticari müşteriler için mükemmeldir, yapılandırılmış oynatma listenizi indirir ve yerel oynatma için cihazda saklar. Tak ve çalıştır özelliği kolay olan R-Box, geçici bir İnternet kesintisi durumunda sizi hizmet kaybına karşı korur!

R-Box Pearl’ün Öne Çıkan Özellikleri 

Gerçek Zamanlı Akış Desteği
Sakla ve İlet (Yerel Önbelleğe Alma)
Tam Özel Program Desteği
1 GB RAM, 8 GB Flash ROM
Ağ – 10/100 Ethernet ve WiFi
Ses – CVBS 3,5 mm Ses/Video çıkış jakı

Bluetooth Etkin (Yayınla) Hoparlörler)
CPU – Dört Çekirdekli ARM Cortex-A53 2Ghz
Grafikler – Mali-450 GPU 750Mhz (DVFS)
Android 5.1, Firmwaretabanlı
Oynatıcı İzleme Sistemi
Küçük Alan İzi (3″ x 3″)
PC’ye çok uygun fiyatlı bir alternatif
Sonos ile destekli

RS-PLAY Uygulaması

Android ve Windows için bu yeni uygulama, RadioSparx’ı yepyeni bir kolay seviyeye taşıyor! Kurun, oturum açın ve RadioSparx’ta bulunan 423 istasyondan herhangi birini hemen çalın. 26 farklı üst düzey tür ile RadioSparx, duymak istediğiniz müzik türünü bulmanızı kolaylaştırır, hepsi sadece bir tık uzağınızda. Bu, müziğin kontrolünü size verir ve duymak istediklerinizin mükemmel bir karışımına geçmenizi hızlı ve kolay hale getirir.

RS-PLAY uygulaması, basit kullanım ve mekan tarafında müzik kontrolünde en üst düzeyde isteyen ve Özel Reklamlar, Özel Programlar vb. gibi R-Box Pearl tarafından desteklenen daha gelişmiş özelliklere ihtiyaç duymayan müşteriler için mükemmeldir.

İhtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin.

Her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Menü
Teklif Alın!